כיצד מתבצעים תהליכי העבודה במפעל הפלסטיק?

תהליך העבודה במפעל הפלסטיק

כמו במפעל המתכת, גם במפעל הפלסטיק שלנו שוקדים אנשי המקצוע על ייצור הפריטים האיכותיים ביותר עבור תעשיית החשמל, ובגימור מקצועי ומושלם לשביעות רצונכם המלאה.

במפעל זה תהליך הייצור פשוט.  הידע מצוי בתהליך הכנת התבניות, וכן בערבוב המדויק של החומרים השונים המהווים את חומרי הגלם (למשל צבע, חומרים דוחי בעירה ועוד). בנוסף ניתן דגש על הפעלה מדוייקת של המכונה כדי שזו תפיק את תוצר מוגמר איכותי ביותר. בסוף התהליך תקבלו מוצרים פלסטיים מותאמים למטרתם ומשרתים את הצרכים שלכם באופן מושלם.

מחלקת ההזרקה

במחלקה זו נוכל לראות מכונות הזרקה שונות בטונאז' יורד. בתחילה יוצקים את גרגרי הפלסטיק למעין משפך, ומשם הגרגרים נשפכים למכונה. מה שמבדיל בין מכונה אחת לשניה היא עוצמת ההזרקה של הפלסטיק. לחץ הזרקה גבוה (380 טון) מתאים למוצר גדול כמו קופסת CI, לחץ נמוך (100 טון) מתאים למוצר פלסטי קטן כגון ראש בורג נגזר. בדרך כלל כל מוצר מיוצר במכונה אחת, אך לעיתים ייתכן שילוב של 2 מכונות או 2 אנשי צוות באותה מכונה למוצר

מחלקת הרכבה

מחלקת הרכבה – זוהי מחלקה שהעבודה נעשית בה באופן ידני, מחברים ומרכיבים חלקי פלסטיק שונים של אותו מוצר ליחידה אחת. למשל הרכבה של המהדקים על מגשי התאורה, חיזוק הברגים ועוד.

מחלקת הרכבה חשמלית + בד"ס

במחלקה זו מחווטים את המגשים או את קופסאות השירות לפי דרישת הלקוח, ומכינים אותם לשיווק.

  • חיווט (במילון) = חיבור או פרישה של חוטי חשמל וכבלים.
סגירת תפריט
×

עגלת קניות

המשכיות עסקית בעידן נגיף הקורונה

בעוד שמדינות בכל רחבי העולם פועלות להכיל את מגיפת הקורונה, אנו מתכננים להישאר פתוחים לעסקים ולהיות זמינים ללקוחותינו, כל זאת תוך שמירה על בטיחות ובריאות העובדים שלנו.

כ"ספק חיוני" לחברת החשמל המקומית קיבלנו אישור מהרשויות להישאר פתוחים עם כל כמות עובדים שנחוצה לנו.

במשך יותר מ 75 שנה הייתה לנו הזכות לשרת את הלקוחות שלנו, אפילו בזמנים התובעניים ביותר, שוב, אנו רוצים שתדעו שאתם יכולים לסמוך עלינו, שנהיה כאן בשבילכם ונספק לכם את המוצרים האיכותיים שלנו. 

אם אתם זקוקים לשירותינו – אנא, אל תהססו לפנות אלינו: info@kmmw.co.il

דילוג לתוכן