מי אנחנו, כפר מנחם?

אמרת מוצרים איכותיים ויציבים לתעשיית החשמל – אמרת כפר מנחם. מוצרים ששורדים שנים רבות, בכל תנאי מזג אויר, מיוצרים בכמויות גדולות ונותנים מענה היקפי כמעט לכל צורך בתעשיה – זה בדיוק כפר מנחם.

במפעל שלנו נמצא הידע המתקדם ביותר בתחום המתכת לתעשיית החשמל, כשהכל מבוצע במקצועיות על ידי מומחים בתחום. הטכנולוגיות שלנו לא מפסיקות להתחדש ולהשתכלל, במטרה להביא לתעשיה את המוצרים המתקדמים, החזקים והאיכותיים ביותר.

כדאי לדעת שהמוצרים המיוצרים במפעל עומדים גם בתקנים וסטנדרטים עולמיים, כך שהייצור מיועד לא רק לשוק המקומי. אנחנו מייצאים קרוב ל 50% מהמוצרים לשוק הבינלאומי, בעיקר יעדים שונים באירופה.

קצת היסטוריה

חברת KMMW הוקמה בשנת 1943 ע"י מהגרים מגרמניה בקיבוץ כפר מנחם. החזון שהנחה את המייסדים היה להביא לישראל את ההנדסה והייצור הגרמניים שהיו מפורסמים אז בדיוק ובחדשנות שלהם.

מאז, לא הפסקנו להתפתח ולגדול, ללמוד טכנולוגיות חדשניות נוספות, ולחדש מחלקות ופסי ייצור במפעל. ותמיד החזון היה ללכת קדימה ולהתאים את הנסיון והידע הרב לשוק המתפתח והמתחדש.

כיום, החברה מייצרת מוצרי מתכת ופלסטיק מגוונים לתעשיית החשמל ותעשיות נוספות.

מענה ושירות מושלמים ומותאמים ללקוח

כפר מנחם הוא התשובה והפתרון הטובים ביותר לכל חברה, מהנדס, יועץ, קבלן או סיטונאי בתחום החשמל. המפעל נותן מענה היקפי לכל צורך בתעשייה. החל ממוצרי מתכת איכותיים ומתוחכמים – המשמשים בעיקר לחיבורים חשמליים, דרך מוצרי פלסטיק שימושיים בתעשיית החשמל, וכלה בכלים המתאימים לעבודה עם מוצרי המתכת והפלסטיק.

בנוסף, יש לנו את המשאבים והיכולת לתת מענה גם כשנדרשת אספקה מהירה ובכמויות גדולות.

במקרים מסויימים, מיוצרים במפעל מוצרים חדשים לפי דרישה וצורך מותאם ללקוח ולשימוש ספציפי.

חברת "מגלן" למוצרי פלסטיק

מגלן היא חברת בת של מפעלי המתכת בכפר מנחם, והיא עוסקת בייצור כל מוצרי הפלסטיק לתעשיית החשמל. החברה מובילה בתחומה ומחזיקה במיכון חדיש ומתקדם להזרקת פלסטיק.

כמו חברת האם KMMW, גם חברת מגלן שומרת על סטנדרטים גבוהים של איכות המוצרים, על גימור מושלם ומקצועי, ועל מענה ושירות בלתי מתפשרים ללקוח.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

המשכיות עסקית בעידן נגיף הקורונה

בעוד שמדינות בכל רחבי העולם פועלות להכיל את מגיפת הקורונה, אנו מתכננים להישאר פתוחים לעסקים ולהיות זמינים ללקוחותינו, כל זאת תוך שמירה על בטיחות ובריאות העובדים שלנו.

כ"ספק חיוני" לחברת החשמל המקומית קיבלנו אישור מהרשויות להישאר פתוחים עם כל כמות עובדים שנחוצה לנו.

במשך יותר מ 75 שנה הייתה לנו הזכות לשרת את הלקוחות שלנו, אפילו בזמנים התובעניים ביותר, שוב, אנו רוצים שתדעו שאתם יכולים לסמוך עלינו, שנהיה כאן בשבילכם ונספק לכם את המוצרים האיכותיים שלנו. 

אם אתם זקוקים לשירותינו – אנא, אל תהססו לפנות אלינו: info@kmmw.co.il

דילוג לתוכן