הטכנולוגיות המתקדמות שלנו

כל התהליכים והטכנולוגיות במפעלי המתכת של כפר מנחם הם המקצועיים והמתקדמים ביותר בשוק. קיימות 5 טכנולוגיות עיקריות שכל אחת מהן מתאימה למוצרים שונים, בהתאם לסוג המוצר ומטרת השימוש. בכל אחת מהטכנולוגיות האלו אנו עושים שימוש במיכון מתקדם וחדיש כדי לקבל איכות מוצר ברמה גבוהה שתתאים לצרכים שלכם, ותעזור לכם לבצע עבודות חשמל מושלמות ומדוייקות.

חישול בחום

הטכנולוגיה הקלאסית שבה אנו משתמשים לעיצוב מתכת, תהליך שבו חומר הגלם עובר ריכוך ע"י חימום, ואז אנחנו מעצבים אותו מחדש לצורה הרצויה, טכנולוגיה זו מעניקה יתרונות בעמידות החומר ובתכונותיו לאורך שנים וכן מונעת היווצרות נקבוביות אויר הנפוצות כאשר משתמשים בטכנולוגיה נחותה כמו יציקה.

ריתוך בחיכוך

הטכנולוגיה המנצחת המשמשת לייצור נעלי כבל. בטכניקה הזאת מחברים בין 2 מתכות באמצעות חיכוך ולחץ. טכנולוגיה זו יכולה לסייע לנו גם במקרים שדורשים ביצוע ואספקה מהירים.

עיבוד שבבי

עיבוד שבבי בעזרת מכונות CNC היא אחת מהטכנולוגיות המתקדמות ביותר אצלנו. בטכניקה זו חומר הגלם מגיע כגוש מתכת גדול מהתוצר הסופי, והוא עובר "גילוף" ו"שיוף" ממש כמו ביצירת אומנות, עד לתוצאה הסופית. הייחודיות שלנו היא בצוות המיומן והמומחה המפעיל את המכונות האלו.

עיצוב וייצור תבניות

כל התבניות לחלקי המתכת והפלסטיק מעוצבות ומיוצרות אצלנו במפעל, ולא על ידי יצרן חיצוני. התוצאה: תבניות מדויקות ואיכותיות, שמעצבות לנו את המוצר המוגמר באיכות על מוקפדת.

הזרקת פלסטיק

מוצרי הפלסטיק במפעל מיוצרים באמצעות חברת הבת שלנו – מגלן. טכנולוגיית הזרקת הפלסטיק שלנו מתקדמת ומדוייקת ומנפיקה מוצרים ברמת איכות מהגבוהות בשוק

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

המשכיות עסקית בעידן נגיף הקורונה

בעוד שמדינות בכל רחבי העולם פועלות להכיל את מגיפת הקורונה, אנו מתכננים להישאר פתוחים לעסקים ולהיות זמינים ללקוחותינו, כל זאת תוך שמירה על בטיחות ובריאות העובדים שלנו.

כ"ספק חיוני" לחברת החשמל המקומית קיבלנו אישור מהרשויות להישאר פתוחים עם כל כמות עובדים שנחוצה לנו.

במשך יותר מ 75 שנה הייתה לנו הזכות לשרת את הלקוחות שלנו, אפילו בזמנים התובעניים ביותר, שוב, אנו רוצים שתדעו שאתם יכולים לסמוך עלינו, שנהיה כאן בשבילכם ונספק לכם את המוצרים האיכותיים שלנו. 

אם אתם זקוקים לשירותינו – אנא, אל תהססו לפנות אלינו: info@kmmw.co.il

דילוג לתוכן