הבשורה הגדולה של מגשי התאורה שלנו

מגשי התאורה מבית כפר מנחם

אנחנו בכפר מנחם פיתחנו שיטה פורצת דרך לייצור מגשי תאורה, אחד המוצרים הפופולריים ביותר בתחום תעשיית החשמל. השיטה שפיתחנו וחידשנו שינתה לחלוטין את פני התחום של ייצור מגשי התאורה בארץ, והפכה אותם לזולים, עמידים, ומותאמים אישית באופן המושלם יותר למטרות משתנות.

במשך שנים רבות כל מגשי התאורה בארץ היו עשויים מתכת. לחומר הגלם הזה יש חסרונות ברורים כשמדובר במגשי תאורה: מתכת מחלידה ומתקלקלת, מתכת עלולה לחשמל, לגרום לקצרים ולתקלות בהולכת החשמל, וגם מחירה יקר הרבה יותר מהפלסטיק.

ממתכת לפלסטיק

כפר מנחם חידשה את מגשי התאורה שעשויים מפלסטיק דווקא, שהוא חומר גלם זול ועמיד יותר ממתכת. הצגנו את המגשים שלנו למע”צ, למהנדסים, לעיריות, חוללנו מהפיכה של ממש עם המוצר. המצב כיום הוא שכ-90% מהמגשים בארץ עשויים פלסטיק

מגש בהתאמה אישית

בנוסף, אנחנו היחידים שנותנים מענה תפור לפי דרישת הלקוח. גם אם המגש שלנו נראה כמו מוצרים דומים בשוק, רק הוא בנוי לפי דרישות הלקוח עד אחרון החריצים. זו מומחיות שהמפעל הוותיק שלנו מסוגל לייצר. אנחנו משתמשים בחומרים יחודיים, דוחי אש, עמידים בשבירה ועוד מעלות. הציוד לא מתנתק בזמן נפילה, לא נוצרים קצרים מכל תזוזה קטנה, המוצר הוא איכותי וברמה גבוהה מאד.

מה שבאמת חשוב זה לבחור את סוג וגודל מגש התאורה, בהתאם לסוג העמוד אליו הוא אמור להיכנס ולהתאים.

צרו את המגש הטוב ביותר בשבילכם

לא מצאתם את המגש המותאם לכם?

בכפר מנחם הצוות עומד לשרותכם בייעוץ מותאם אישית ונשמח להרכיב את המגש המדוייק לך. השאר פרטים עכשיו בטופס יצירת קשר