מוצרים ופתרונות “כבקשתך”

פתרונות ומוצרים בהתאמה אישית

ליין המוצרים שלנו הוא מגוון ומותאם לקשת רחבה של צרכים ושימושים. כמעט כל לקוח יכול לקבל מוצר “כבקשתך”. בעיקר הדבר אמור לגבי המוצרים המורכבים, שהם מגשי תאורה וקופסאות שירות. כאשר עיריות או לקוחות אחרים באים לרכוש את המוצרים האלו, הדרישות שונות ומשתנות, בעיקר לגבי גודל המגשים וסוגי החיווטים, בהתאם לגופי התאורה שבהם הם משתמשים. קיים גם הבדל בתקן – מגשים עם תקן דאלי נחשבים לאיכותיים יותר, לעומת מגשים ללא תקן דאלי.

לתת ללקוח את מה שהוא מבקש

< p>במקרה אחד היה לקוח שביקש קופסת שירות עם מפסק זרם סיני 125, בעצם הוא ביקש מוצר בהרכב שקשה מאד להשיג. לאחר מאמצים והשתדלות איתרנו עבורו ספק, שיכול היה לספק לו דווקא את ההרכב הספציפי הזה של המוצר. מקרה זה שיקף נאמנה את האג’נדה שלנו לעשות כל מאמץ לתת ללקוח את מה שהוא מבקש, גם אם נוכל לשדל אותו לקנות אצלנו מוצר אחר שיותר נגיש וקל עבורנו.

פיתוח מוצר חדש לסטארטפים

מקרים נדירים יותר, אך קיימים במפעל מפעם לפעם, הם מקרים של פיתוח מוצר חדש ממש לפי דרישת לקוח.

לדוגמה במקרה אחד ייצרנו עבור חברה גדולה מלקוחותינו פתרון השקיה ששמו “עשושית”, כלומר: חלק מתכתי שמחבר בין 2 צינורות המגיעים זה מול זה, ובמרכזן ממטרה לגובה. הפתרון הייחודי שנדרש כאן הוא מוצר שיעמוד בלחצים דינמיים גבוהים של זרם המים. זאת מכיוון שהמים בצינורות ההשקיה אינם זורמים באופן קבוע ובלחץ קבוע, אלא הזרימה משתנה לפני צורכי האדמה והשימוש הנצרך לחקלאי. לפתרון זה קראנו בשם היצירתי “עשושית”…

הייחודיות במוצר הזה היא, שהוא נתפר במיוחד לצורכי הלקוח ועל פי בקשתו.

ניתן לומר בוודאות שהרזומה העשיר והידע הנרחב שלנו, באים לעזרתנו בבואנו לתת מענה ופתרון, גם כאלו שאינם קיימים, לכל צורך שבו נדרש מוצר עשוי מתכת או פלסטיק.