מרכז המידע

הטכנולוגיות
מפעל כפר מנחם

הטכנולוגיות המתקדמות שלנו

כל התהליכים והטכנולוגיות במפעלי המתכת של כפר מנחם הם המקצועיים והמתקדמים ביותר בשוק. קיימות 5 טכנולוגיות עיקריות שכל אחת מהן מתאימה למוצרים שונים, בהתאם לסוג

קרא עוד »
תהלילך הייצור כפר מנחם
מפעל כפר מנחם

תהליכי הייצור במפעל המתכת

המבנים של מפעלי כפר מנחם משתרעים על שטח נרחב המאפשר להכיל בתוכו את מגוון מחלקות הייצור עם כל המיכון והציוד הנדרש לייצור המוצרים ואביזרי העזר המתקדמים ביותר בשוק בתחום תעשיית החשמל.

קרא עוד »
התאמה אישית של המוצר
מפעל כפר מנחם

מוצרים ופתרונות "כבקשתך"

ליין המוצרים שלנו הוא מגוון ומותאם לקשת רחבה של צרכים ושימושים. כמעט כל לקוח יכול לקבל מוצר "כבקשתך". בעיקר הדבר אמור לגבי המוצרים המורכבים, שהם מגשי תאורה וקופסאות שירות. כאשר עיריות או לקוחות אחרים באים לרכוש את המוצרים האלו, הדרישות שונות ומשתנות, בעיקר לגבי גודל המגשים וסוגי החיווטים, בהתאם לגופי התאורה שבהם הם משתמשים. קיים גם הבדל בתקן – מגשים עם תקן דאלי נחשבים לאיכותיים יותר, לעומת מגשים ללא תקן דאלי.

קרא עוד »
IOS 9001
מפעל כפר מנחם

איכות ותקנים

תו תקן ISO-9001 מפעל המתכת של כפר מנחם (KMMW) מבין היטב שלאיכות ולאמינות יש חשיבות עליונה בתעשיה שבה הוא פועל. כפועל יוצא, עוד לפני שהוסמכה

קרא עוד »
סגירת תפריט
×

עגלת קניות

המשכיות עסקית בעידן נגיף הקורונה

בעוד שמדינות בכל רחבי העולם פועלות להכיל את מגיפת הקורונה, אנו מתכננים להישאר פתוחים לעסקים ולהיות זמינים ללקוחותינו, כל זאת תוך שמירה על בטיחות ובריאות העובדים שלנו.

כ"ספק חיוני" לחברת החשמל המקומית קיבלנו אישור מהרשויות להישאר פתוחים עם כל כמות עובדים שנחוצה לנו.

במשך יותר מ 75 שנה הייתה לנו הזכות לשרת את הלקוחות שלנו, אפילו בזמנים התובעניים ביותר, שוב, אנו רוצים שתדעו שאתם יכולים לסמוך עלינו, שנהיה כאן בשבילכם ונספק לכם את המוצרים האיכותיים שלנו. 

אם אתם זקוקים לשירותינו – אנא, אל תהססו לפנות אלינו: info@kmmw.co.il

דילוג לתוכן