איכות ותקנים

תו תקן ISO-9001

מפעל המתכת של כפר מנחם (KMMW) מבין היטב שלאיכות ולאמינות יש חשיבות עליונה בתעשיה שבה הוא פועל. כפועל יוצא, עוד לפני שהוסמכה כחברת ISO-9001 בשנת 1995, KMMW תמיד שואפת לא רק לעמוד בדרישות האיכות, אלא אף לעלות עליהן.

לא פחות מהטוב ביותר

הכול מתחיל בחומרי הגלם; כל חומרי הגלם שכפר מנחם משתמשת בהם עוברים בקרת איכות, והיא משתמשת רק בברגים בעלי סיווג של 8.8 ומעלה. שמירה קפדנית על סטנדרטי ייצור גבוהים לכל אורכו של התהליך מבטיחה שהאיכות של כל מוצר ומוצר גבוהה באופן אחיד.

תהליך הייצור נמצא תמיד תחת פיקוח ובדיקות שגרתיות מתבצעות בכל שלבי הייצור, כולל בשלב הרכבת המוצרים. כפר מנחם שואפת ל 0% מוצרים פגומים. מוצרי איכות ולקוחות מרוצים הם המוטו ב-כפר מנחם.

מחשובם של כל אגפי הייצור תורם גם הוא להבטחת האיכות האופטימלית. בדיקות איכות של מוצרים מתבצעות רק במעבדות המורשות על ידי האיחוד האירופי ובמסגרת תהליך בקרת האיכות, לפני שמוצר נשלח ללקוח הוא עובר בדיקת הבטחת איכות במעבדה המכנית שנמצאת במפעל.

נוסף להיותה מסווגת כחברת ISO-9001כפר מנחם גם קיבלה את אות התעשיה הירוקה ממכון התקנים הישראלי.

תקנים ירוקים

במפעל המתכת של כפר מנחם (KMMW) מאמינים שיהיה זה חסר היגיון להזיק לסביבה כדי לייצר מוצרים שנועדו לשפר את איכות החיים ואת העולם שלנו.

כדי להבטיח ש-KMMW עומדת בתקנים הירוקים, היא משתפת פעולה עם המשרד לאיכות הסביבה. המשרד מפקח על השימוש בחומרים מסוכנים במפעל, כולל איסוף הבוצהוהובלתהלאתר מרכזימורשה לטיפול בפסולת.

המפעל מקפיד ככל שניתן על שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ועל מחזור. כל חומרי הפסולת של המפעל נמכרים לאתרי מחזור מורשים ומוסדרים.

בשנת 2008 קיבל המפעל שלKMMW  את התו הירוק, שניתן על ידי המשרד לאיכות הסביבה, כאישור לכך שכל מוצריו עומדים בקריטריונים המחמירים ביותר של שמירה על איכות הסביבה.