עיצוב וייצור תבניות

מפעל המתכת של כפר מנחם (KMMW) מבצע גם את עיצוב התבנית וגם את הייצור שלה. כך נוצר תהליך אופטימלי שבמסגרתו הלקוחות זוכים לקבל מענה מהיר וגמיש שמתאים לצרכיהם.

עיצוב התבניות וייצורן הוא חלק חשוב בתהליך הייצור הכללי. תבנית שאינה מיוצרת באופן המדויק והאיכותי ביותר תגרום לכך שגם איכותו של המוצר המוגמר תהיה נמוכה, דבר שיגרור הפסדים כספיים ללקוח והשלכות שליליות עבור כל המעורבים.

עיצוב וייצור תבניות דורש שלוש מיומנויות נפרדות, אך קשורות זו לזו, של טכנולוגיית פלסטיק: תכנון מדויק, בחירת החומרים המתאימים, ויכולות ייצור מתקדמות. ההתמחות בכל שלושת התחומים הללו היא מה שנדרש לעיצוב וייצור של תבנית איכותית.

בזכות השילוב ההרמוני של המאפיינים הפונקציונליים עם העיצוב הנכון וטכנולוגיות הייצור המתקדמות ביותר, כמו גם הייצור של הכלים עצמם, כפר מנחם מסוגלת לספק פתרונות שאין שני להם.

יתרון תחרותי

עיצוב וייצור תבניות בכפר מנחם הוא לא רק עוד שירות אלא חלק בלתי נפרד מהיצע השירותים והמוצרים שאותם מספקת החברה באיכות הגבוהה ביותר. שירותים אלה כוללים גם את המשרד הטכני שעובד עם מערכת Cimatron CAD, ואת סדנת ייצור הכלים שלרשותה עומד מכשור מתקדם כמו מכונות NCN ו-EDM, מחרטות וכרסומות (Milling) – כאשר כולם יחד יוצרים שילוב מנצח.