עיבוד שבבי

ייצור באמצעות מכונות CNC

 מפעל המתכת של כפר מנחם (KMMW) הפך את השימוש במכונות וכפועל יוצא גם את המוצרים שהן מייצרות, לאומנות לשמה. כל אחד יכול לקנות מכונת CNC, אבל האנשים שעומדים מאחורי המכונה הם שאחראים לאיכות התוצאות ותוצאות איכותיות הן הדבר שבו  KMMW מצטיינת.

מכונות טובות בידיים טובות

הייחוד של  KMMW בא לידי ביטוי לא רק במחויבותה להחזיק במכונות ה-CNC הטובות ביותר, אלא גם בכך שהיא שמה אותן בידי אנשי המקצוע הטובים ביותר. אנשי הצוות עוקבים אחרי ההתפתחויות הטכנולוגיות בתחום ועוברים הכשרות ללא הרף, כדי להבטיח שגם ההזמנה המורכבת ביותר תסופק בזמן ותעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

למרות שמכונות ה-CNC המודרניות עדיין דומות מעט למכונות הראשונות שנבנו לפני קרוב למחצית המאה, התחכום והיכולות שלהן התפתחו מאוד. קביעת הקונפיגורציה הראשונית של המכונה בתחילת תהליך הייצור יכולה להיות ההבדל בין הצלחה וכישלון, וזה עוד לפני שמתוכנתת מכונת ה- CNC לייצור מדויק של החלקים המיוצרים.

עבודת צוות שהיא יצירת אומנות

 למעשה, ההפעלה של מכונת CNC היא עבודת צוות. למרות שזהו תהליך אוטומטי שכולל שימוש בתוכנות CAD ו-CAM, הגורם האנושי שמאחורי הקלעים הוא עדיין הגורם הקובע את הצלחת הייצור. ההכנה של המכונה דורשת מיומנות גבוהה. במילים אחרות, למרות שההפעלה של המכונה היא תהליך אוטומטי, עד שמגיעים לשלב הזה התהליך מתבצע על ידי בני אנוש. ולבסוף, כשהחלק המיוצר מתאים באופן מדויק לשרטוטים, זוהי ממש יצירת אומנות.

האוטומציה של התהליך לא מונעת טעויות או הופכת אותו לפשוט. מכונות CNC יכולות לספק תוצאות מדהימות כשהן נמצאות בידיים הנכונות. ב-KMMW, החלקים שנוצרים בתהליכים אלה תמיד תואמים את השרטוט בזכות היכולות המתקדמות של אנשי הצוות, שמפיקים את התוצר הטוב ביותר.

 הכישורים של אנשי מחלקת ה-CAD ויכולות ה-CNC של KMMW הם תוצר של צוות מאורגן היטב ומאוד מיומן, שמורכב מאנשים בעלי מומחיות ביצירת חלקים במכונת CNC.